به گزارش سایت داوران ایران اسامی داوران هفته پنجم لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه های کشور به شرح ذیل اعلام شد.
جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶
حسین زاده آمل – شهروند نوین سورک
رسول بازرگان (البرز)
مهدی وارث (البرز)
حمید سلیمانی (تهران)
حجت حبیبی نیا (البرز)
شهرداری صباشهر – سفید رود آستانه
حمیدرضا طیب طاهری (قم)
مجتبی بختیاریان (قم)
امیر حسن نادب (قم)
احسان شکاریان (قم)
عقاب لنگرود – شهروند گلوگاه
ولی صفارها (قزوین)
ابوالفضل اسماعیلی (قزوین)
سید ناصر کاظمی (قزوین)
رضا بابایی (قزوین)
ساکا پخش سقز – کیان پارس آباد
اسماعیل دولت یاری (زنجان)
بهروز حیدری (زنجان)
محمدرضا شریفلو (زنجان)
علیرضا صالحی (زنجان)
اروم آلیاژ ارومیه – الغدیر اردبیل
سید میرهادی اسماعیلی (آذربایجان شرقی)
محسن حمدی پور (آذربایجان شرقی)
اسماعیل کمربسته (آذربایجان شرقی)
امین امینی (آذربایجان شرقی)
امید آذربایجان بناب – شهرستان شوط
زیاد فروتن (اردبیل)
یوسف افضلی (اردبیل)
بهزاد فرزانه (اردبیل)
بابک محمدخانی (اردبیل)
شهدای ایلام – پلیمر کرمانشاه
علیرضا قربانی (خوزستان)
امید سعدی (خوزستان)
عباس ارشادی (خوزستان)
نیما صفری (خوزستان)
چوار ۶۵ ایلام – دانشگاه آزاد شادگان
رضا کیانمنش (لرستان)
میثم مقدسی (لرستان)
جمال حسنوند (لرستان)
غفور محمدی (لرستان)
آساره اندیمشک – ستارگان لرستان
فیروز مبینی (چهار محال و بختیاری)
محمد طاهری (چهار محال و بختیاری)
امین رییسی (چهار محال و بختیاری)
امیرحسین بهرامی (چهار محال و بختیاری)
پاس تهران – هیات فوتبال آران و بیدگل
محمد قربانی (قم)
جهانگیر فراهانی (قم)
محمد جواد بابلی (قم)
هادی فراهانی (قم)
پدیده فیروز کوه – هیات شهرکرد
محمدعلی ترحمی (سمنان)
علی اکبر قاسمی (سمنان)
علی اصغر عامریان (سمنان)
حمیدرضا سوادیان (سمنان)
پیمان شهرداری شاهرود – دلسوختگان اهل بیت قم
ایمان غلامی (مازندران)
میلاد محمدیان (مازندران)
مرتضی وفایی نژاد (مازندران)
وحید خلیلی (مازندران)
آراد فاخر شیراز – مارون کهگیلویه
امیر باقری (اصفهان)
محسن سبزواری (اصفهان)
محمد جواد ملا کریمی (اصفهان)
محسن حسن زاده (اصفهان)
شهید رضایی فیروز آباد – فولاد سیرجان ایرانیان
مهدی صادقی (هرمزگان)
محسن قاسم پور (هرمزگان)
مهران هاشمی پور (هرمزگان)
اصغر احمدی (هرمزگان)
فولاد زرند ایرانیان – میبد یزد
میلاد مستان (سیستان و بلوچستان)
مرتضی وزیری تبریزی (سیستان و بلوچستان)
مهرداد شهرکی (سیستان و بلوچستان)
محمد ملا شاهی (سیستان و بلوچستان)
مقاومت شهرداری مشهد – صبای یزد
محمد ذاکری (گلستان)
محمدجواد کلبادی نژاد (گلستان)
علی اکبر مجنی (گلستان)
محمدجواد رهبری (گلستان)
دانش ورزش فریمان – پاسارگاد صنعت باطری سمنان
مهدی ابراهیمی (خراسان جنوبی)
محمود طهان (خراسان جنوبی)
سید مسعود حجتی (خراسان جنوبی)
امیر یکه خانی (خراسان جنوبی)
بسطام شاهرود – هامون سیستان
میلاد حمزه (خراسان شمالی)
ارسلان غلامی (خراسان شمالی)
حسین زحمتکش (خراسان شمالی)
امیر افروزه (خراسان شمالی)